Jmenuji se Veronika Šrámková

Provozuji salon pro psy, který je součástí ordinace Vetmedik


Už od doby, co jsem byla malá jsme měli v rodině psy. Vždy jsem se o ně ráda starala, ať už se jednalo o učení povelů, česání srsti nebo jen "obyčejné" venčení či mazlení. Když jsme si pořídili první čivavu, přidalo se k tomu ještě stříhání drápků (do té doby jsme měli samé velké psy, kteří si je zvládali obrousit během procházky).


KONTAKTY SALON


Získání dovedností.


Po čase jsme si pořídili prvního australského ovčáka a začali jsme s ním chodit na psí výstavy, a tak mě zajímalo, jak se má správně na výstavu připravit.

Zprvu jsem zjišťovala informace na internetu, hledala jsem fotky a videa jako inspiraci. Poté jsem se začala zajímat o to, jakým způsobem při úpravě správně postupovat, aby byla co nejvíce efektivní a pro psa co nejméně náročná. Rozhodla jsem se proto absolvovat kurzy stříhání psů. Na kurzech jsem přišla do kontaktu s úpravou různých plemen. Zjistila jsem, že mě tato práce s pejsky velmi baví, chtěla bych se jí naplno věnovat, líbí se mi proměny jakých lze u chlupáčů docílit, a že se chci v této dovednosti dále zdokonalovat.

 


Kontakty salon


V salonu je pro mě nesmírně důležité, aby byl mazlíček a i jeho páníček spokojený. Těším se na Vaši návštěvu Veronika Šrámková.

Několik fotografií
našich klientů


Kontakty do veterinární ordinace

Níže nejdete také kontakty na veterinární ordinaci Vetmedik, která sídlí ve stejném areálu.